Binek Taşı Define İşareti

Binek Taşı Define İşareti

Binek taşı define işareti:

Hemen hemen her taş için geçerli olan çözüm yöntemidir, bir taşta binek olmasa bile bu üzerine çıkıp karşıya bakmanızı anlatabilir. binek olan taşlarda tam karşı ne kadar önemli ise sağ ve solda o kadar önemlidir. tam olarak rahat oturur durumda kafanızı çevirdiğinizde kaç derece açı yakalayabiliyorsan oralara mutlaka bakın.
Binek taşının genel anlamı, taşa otur karşına bak. Burada ikinci işareti aramalısın. Yaptığımız araştırmalara göre, binek taşı zirve bir noktada yapılmış ise, işaretin yapılmış olduğu zirve tepeden daha yüksek zirve tepede araştırma sürdürülmelidir. Bilinen eşkiya işaretlerindendir. Eğer binek taşı işareti, engebeli bir arazide yapılmış ise, kesinlikle cihaz yardımı almalısınız. Doğal görünen etraftaki kayaların altında gömü saklanmış olabilir. İşaretin etrafı kontrol edilmeli ve binek taşı işaretinin yakınlarında düz bir taş varsa gömü bu taşın altındada olabilir.
Define ararken ki en büyük yardımcınız define arama dedektörleridir. Bütcenize göre en uygun define dedektörlerini incelemek için Buraya Tıklayın

Leave a Reply

Copyright © 2021 | Aktekke Mahallesi horuzoğlu Sk kütükcüoğlu apt altı No 8/C Kastamonu Merkez 05424955464 |